Wesela

Dzień ślubu jest wyjątkowy. Zdjęcia z tego wydarzenia mają stanowić pamiątkę na całe życie. Powraca się do nich przecież z różnych okazji wiele razy. Z tego też względu, warto zadbać o to, by były one dokładnie takie, jak sobie wymarzyliśmy. Proponowane przeze mnie zdjęcia ślubne uwieczniają wyjątkowe chwile i dzięki nim, będą mogli Państwo na nowo przenieść się do tego dnia. Każde zlecenie związane ze ślubem i weselem wymaga spotkania oraz rozmowy. Dzięki temu jestem w stanie bliżej Państwa poznać i dowiedzieć się, jakie mają Państwo oczekiwania.
Jestem otwarty na wszelkie pomysły i dołożę wszelkich starań, by je zrealizować. Rozmowa o oczekiwaniach odnośnie sesji ślubnej bardzo dużo wnosi, pozwala rozwiać wątpliwości i co ważne ustalić pewien koncept. Moi klienci mają różne pomysły na fotografie z wesela. W momencie, kiedy już na wstępie wiem, że dany pomysł nie jest najlepszy, to mówię o tym. Pozwala to uniknąć nieporozumień i co ważne, nietrafionych fotografii.
Dzisiaj osób, które wykonują sesje ślubne jest masa. Nie wszyscy jednak podchodzą do tego zadania profesjonalnie. Ja ze swojej strony gwarantuję, że każde zrobione przez mnie zdjęcie będzie utrwalało wyjątkową chwilę. Zdjęcia ślubne mogą wyglądać bardzo różnie, z tego też względu, zawsze zachęcam klientów do tego, żeby mi szczegółowo opowiedzieli o tym, co im się podoba, a co niekoniecznie. Jeśli chodzi o zdjęcia z samej uroczystości zaślubin, to gwarantuję Państwu, że wykonując je, pozostanę w cieniu. Tym samym nie będzie sytuacji, w której to fotograf wyskakuje wprost przed Młodą Parą.
Uwiecznianie wesela to już zupełnie inna historia. Bardzo ważne jest tu, by złapać na zdjęciach najciekawsze momenty i ukazać charakter przyjęcia. Całość składa się przecież na wyjątkową pamiątkę. Patrząc na zdjęcie z tego dnia, powinniśmy bezproblemowo przypomnieć sobie dzień ślubu. Ja właśnie taką zasadą się kieruję, wykonując zdjęcia ślubne. Sesje plenerowe realizowane są po wcześniejszym ustaleniu pomysłów z Parą Młodą. Jestem otwarty na wszelkie propozycje w tym zakresie i dokładam wszelkich starań, by zdjęcia w plenerze były zgodne z oczekiwaniami moich klientów.